تبلیغات
>>>>> FUll-SoNgS.Mihanblog - فول البوم Hilary Duff

>>>>> FUll-SoNgS.Mihanblog

برای پیدا کردن فول البوم یا موزیک خواننده ی مورد نظرتون 1-به ارشیو سایت مراجعه کنید . 2-در قسمت جستوجو فول البوم سرچ کنید .

جستجو
نظر سنجی


 

Hilary Duff Full Albums
آلبومهای Hilary Duff

Background information
Birth name: Hilary Erhard Duff
Born: September 28, 1987 - Houston, Texas, USA
Genre(s): Pop rock, pop, bubblegum pop, electronic, dance, electro-pop
Occupation(s): Actress, singer, songwriter, fashion designer, producer, spokesperson
Instrument(s): Vocals
Years active: 1998–present
Label(s): Disney/Buena Vista (2002-2003) , Hollywood (2002-)
Website: hilaryduff.com




Albums



Album Title : Santa Claus Lane
Holiday album
Year : 2002

Track listing

Track listing

1. "What Christmas Should Be" – 3:11 (2003 re-release)
2. "Santa Claus Lane" – 2:42
3. "Santa Claus Is Coming to Town" – 3:36
4. "I Heard Santa on the Radio" (featuring Christina Milian) – 4:02
5. "Jingle Bell Rock" – 2:47
6. "When the Snow Comes Down in Tinseltown" – 3:18
7. "Sleigh Ride" (Leroy Anderson, Mitchell Parish) – 3:04
8. "Tell Me a Story (About the Night Before)"(feat Lil' Romeo) – 3:40
9. "Last Christmas" (George Michael) – 4:11
10. "Same Old Christmas" (featuring Haylie Duff) – 3:17
11. "Wonderful Christmastime" – 2:55





Album Title : Metamorphosis
Debut studio album
Year : 2003
Track listing

1. "So Yesterday" – 3:35
2. "Come Clean" – 3:34
3. "Workin' It Out" – 3:16
4. "Little Voice" – 3:03
5. "Where Did I Go Right?" – 3:51
6. "Anywhere but Here" – 3:32
7. "The Math" – 3:19
8. "Love Just Is" – 4:02
9. "Sweet Six****" – 3:09
10. "Party Up" – 3:51
11. "Metamorphosis" – 3:29
12. "Inner Strength" – 1:34





Album Title : Hilary Duff
Second studio album
Year : 2004
Track listing

1. "Fly" – 3:43
2. "Do You Want Me?" – 3:30
3. "Weird" – 2:55
4. "Hide Away" – 3:47
5. "Mr. James Dean" – 3:28
6. "Underneath This Smile" – 3:38
7. "Dangerous to Know" – 3:33
8. "Who's That Girl?" – 3:26
9. "Shine" – 3:29
10. "I Am" (Diane Warren) – 3:43
11. "The Getaway" – 3:37
12. "Cry" – 4:02
13. "Haters" – 2:56
14. "Rock This World" – 3:42
15. "Someone's Watching over Me" – 4:11
16. "Jericho" – 3:52
17. "The Last Song" – 1:25




Album Title : Most Wanted (Enhanced)
Compilation album
Year : 2005

Track listing

1. "Wake Up"
2. "The Getaway"
3. "Beat of My Heart"
4. "Come Clean" (remix 2005)
5. "Mr. James Dean"
6. "So Yesterday"
7. "Metamorphosis"
8. "Rock This World" (remix 2005)
9. "Break My Heart"
10. "Fly"
11. "Girl Can Rock"
12. "Our Lips Are Sealed" featuring Haylie Duff
13. "Why Not" (remix 2005)

 

کد:


Album Title : 4Ever
Compilation album
Year : 2006

Track listing

1. "Fly"
2. "Weird"
3. "Our Lips Are Sealed" with Haylie Duff
4. "Shine"
5. "Someone's Watching over Me"
6. "Anywhere but Here"
7. "Who's That Girl?" [Acoustic Version]
8. "Jericho" [2005 Remix]
9. "Sweet Six****"
10. "Supergirl"
11. "Come Clean" [Joe Bermudez & Josh Harris Main Mix]
12. "Wake Up" [DJ Kaya Long-T Remix]
13. "Beat of My Heart" [Sugarcookie Remix]
14. "So Yesterday" [Radio Remix]
15. "Fly" [AOL Session]






Album Title : Mix song
Never released
Year : 2006


Tracklisting

1. "So Yesterday" (Club Mix)
2. "Santa Claus Lane" (North Pole Mix)
3. "Wake Up" (Bermudez & Harris Espresso Grande Mix)
4. "Come Clean" (Cut To The Chase Club Mix)
5. "Material Girls" (Sam Club Mix)
6. "Play With Fire" (Club Mix





Album Title : Dignity
Third studio album
Year : 2007



Tracklisting


1. "Stranger" (Hilary Duff, Kara DioGuardi, Vada Nobles, Derrick Harvin, Julius Diaz) – 4:10
2. "Dignity" (Duff, DioGuardi, Chico Bennett, Richard Vission) – 3:13
3. "With Love" (Duff, DioGuardi, Diaz, Nobles) – 3:03
4. "Danger" (Duff, DioGuardi, Nobles, Mateo Camargo, Diaz) – 3:31
5. "Gypsy Woman" (Duff, Haylie Duff, Ryan Tedder) – 3:14
6. "Never Stop" (Duff, DioGuardi, Bennett, Vission) – 3:13
7. "No Work, All Play" (Duff, DioGuardi, Greg Wells) – 4:17
8. "Between You and Me" (Duff, DioGuardi, Bennett, Vission) – 3:05
9. "Dreamer" (Duff, DioGuardi, Farid Nassar) – 3:10
10. "Happy" (Duff, DioGuardi, Rhett Lawrence, Mitch Allan) – 3:28
11. "Burned" (Duff, DioGuardi, Farid Nassar) – 3:21
12. "Outside of You" (Alecia Moore, Chantal Kreviazuk, Raine Maida) – 4:03
13. "I Wish" (Duff, DioGuardi, Tim Kelley, Bob Robinson) – 3:51
14. "Play with Fire" (Duff, DioGuardi, will.i.am) – 3:00





Album Title : Unlimited
Never released
Year : 2007



Tracklisting
1. "Now You Know"
2. "Crash World"
3. "Break My Heart"
4. "(I'll Give) Anything But Up"
5. "The Tiki Room"
6. "I Can't Wait"
7. "My Generation"
8. "The Siamese Cat Song" (Feat. Haylie Duff)
9. "Supergirl"
10. "A Day In The Sun"
11. "Material Girl" (feat. Haylie Duff)
12. "Who's That Girl" - Acoustic Version
13. "Play With Fire" - Vada Remix
14. "I Can't Wait" - Dance Mix




Album Title : Lizzie McGuire
OST
Year : 2003



Tracklisting
1. Why Not Hilary Duff
2. The Tide Is High (Get the Feeling) Atomic Kitten
3. All Around the World Cooler Kids
4. What Dreams Are Made of (Ballad Version)
Paolo & Isabella
5. Shining Star Jump5
6. Volare Vitamin C
7. Open Your Eyes (To Love) LMNT
8. You Make Me Feel Like a Star (Lizzie Mix)
The Beu Sisters
9. Supermodel (You Better Work) Taylor Dayne
10. What Dreams Are Made of Lizzie McGuire
11. On an Evening in Roma Dean Martin
12. Girl in the Band Haylie Duff
13. Orchestral Suite from The Lizzie McGuire Movie (Score)
14. Why Not (McMix) Hilary Duff





پسورد فایلهای        www.persiadownloads.com   RAR می باشد


 



نوشته شده در شنبه 7 شهریور 1388 توسط مصطفی
درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin